Dojazd

repliki zegarków Rolex jest popularna do dzisiaj wraz z tych prawdziwych Każdy wie, repliki zegarków, oraz do 55% fanów kochają zakupy fałszywe zegarki, to nie tylko oszczędność pieniędzy dla nich, ludzie są w stanie właścicielem tych "limitowaną edycję zegarków", które już wstrzymała produkcję. Nawet fałszywe zegarki mają dobrych i złych. Tutaj je w szczegółach więc wiesz, jak wybrać. Tanie fałszywe: to repliki zegarków są prawie sprzedane do RPA, te zegarki z bardzo tanie mechanizm kwarcowy, zegarek jest około 1 $ 10 $ nie mają dobrą minę, nie mają dobrą wagę, nie mają długą żywotność , Te zegarki mają ten sam wygląd twarzy z Rolex, Breitling, rolex i inni, ale ruch jest tani mechanizm kwarcowy, a ich nazwa zmieniła. Może to nazywali Rolex, Breitling i zegarków, nie bardzo fałszywy. Grade A fałszywy: te zegarki wszystkim zestaw z Azji automatycznego ruchu, tego rodzaju zegarek prawie sprzedawać lokalnym Chinach, Zegarek wygląda dobrze, ale ruch jest bardzo niskiej jakości, to jest wśród 30- $ 50 $. Klasa AA fałszywe: Te zegarki wszystkim zestaw z Japonii automatycznym lub OS2 mechanizm kwarcowy. Tego rodzaju zegarki są sprzedawane do USA, Hongkongu, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i innych krajach, tego rodzaju zegarek jest około 150- $ $ 180. Są Azji ruchy 23J, te zegarki działa dobrze, a waga jest taka sama do oryginału też. Jeśli znalezienie najlepszego fałszywe, tego rodzaju zegarek nie wystarczy, ponieważ moc zastrzeżone nie wystarczy, może po prostu trwać około 18 godzin. Klasy AAA fałszywe: jest to najlepszy rolex replica, że ​​nie korzystają z Chin i Japonii ruch, wszystkie ruchy są przywożone ze Szwajcarii, który zwany prawdziwy szwajcarski mechanizm ETA, najpopularniejszy ruch są ETA 2836, ETA 2824, ETA 7750, ETA 2.892 .
Ten rodzaj zegarków sprzedać do ludzi, którzy znają i kochają zegarki bardzo, te zegarki można powiedzieć idealny klon do oryginalnego modelu, są prawie takie same z oryginalnych modeli z masy, koloru, rozmiaru, funkcji roboczych. Te zegarki około 300- $ $ 1500 są bardzo drogie i bardzo dobre fałszywe. Najlepszy ruch jest prawdziwa Szwajcarski mechanizm ETA, więc najlepsze fałszywe zegarki są fałszywe zegarków Swiss ETA.
Kup najlepsze fałszywych zegarków, w rzeczywistości, kupić Swiss made Movement ETA zegarek. Klasa AAA fałszywe zegarki są prawie tego rodzaju: Rolex, Breitling, zegarków, Rolex, Patek Philippe, będzie je można klonować jak prawdziwi zegarki, ale nigdy nie sprzedają go jako prawdziwego zegarka, sprzedajemy go jak najlepiej podrobione zegarki, fałszywe jest fałszywy, w nasze oczy, co najlepiej udawać nie można sprzedawać jako prawdziwe rzeczy, to jest zabijanie klientów. Jeśli kupujesz klasy AAA jakości repliki zegarków z ruchem ETA, gdy po raz pierwszy się zegarek, proszę po prostu wstrząsnąć obejrzeć pierwszy, ETA jest bardzo bardzo, można po prostu usłyszeć trochę hałasu. A kiedy ustawić datę i godzinę, drugi ręka jest gładka, gdy zwracamy się koronę, ręce przenieść słodkie, a zegarek może pracować przez 24 godziny.

COPYRIGHT 2014 - WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE Realizacja: repliki zegarków

do góry