TEXA Gasbox

gasboxGASBOX Autopower został zaprojektowany jako urządzenie praktyczne i wielofunkcyjne, spełniające wszystkie oczekiwania pracujących na nim diagnostów. Poprzedni model został wyposażony w praktyczny wózek z łożyskowymi kółkami. Wysuwając praktyczny teleskopowy uchwyt, możemy łatwo przemieszczać analizator w różne części warsztatu, ustawiając go w pobliżu diagnozowanego samochodu, bez żadnego wysiłku. Kolejnym wygodnym rozwiązaniem jest zastosowanie specjalnej dźwigni, po odblokowaniu, której można zdjąć cały moduł i przenieść go w dowolne miejsce. Gwarantowany czas pracy urządzenia to pełny dzień, bez konieczności ładowania baterii.
GASBOX Autopower jest wyposażony w wysoko-pojemną baterię dostarczającą energię przez ponad 8 godzin. Dzięki temu mechanik może swobodnie pracować bez niewygodnych często utrudniających testy kabli elektrycznych, w tym przedłużaczy. Bezprzewodowe połączenie Wireless Bluetooth zapewnia komunikację między modułem GASBOX Autopower, a interfejsem odczytującym obroty i temperaturę silnika RC3 i RC2, a urządzeniami wizualizacyjnymi (dowolnym komputerem, stacją MULTI PEGASO lub całą linią urządzeń AXONE). Operator będzie mógł zmieniać dowolnie swoje położenie bez konieczności zachowania niewielkiej odległości od analizatora. Tak więc możliwe jest nawet przeprowadzenie testu samochodu pozostawionego na zewnątrz warsztatu. Ponadto, w celu zagwarantowania jak najmniejszych rozmiarów oraz wielostronności wykorzystania, opracowana została również nowa forma sondy; specjalny przegub umożliwia doskonałe dostosowanie jej do wszystkich typów rur wydechowych we wszystkich markach i modelach pojazdów.
GASBOX Autopower jest nowym modułem przeznaczonym do analizy spalin dla silników o zapłonie iskrowym, a w szczególności do wykonywania analizy spalin na potrzeby diagnostyki ( w przypadku, gdy występuje: brak mocy silnika, zbyt duże spalanie, zapalona kontrolka silnika, uruchamianie zimnego silnika, test katalizatora itd.), ale także do sprawdzenia czy dany pojazd spełnia normy ochrony środowiska.
SOFTWARE
System operacyjny dostarczany jest na „Black CD” i zawiera kompletną bazę danych pozwalającą na wybór z MENU głównego marki, modelu oraz silnika; aktywowana zostaje sekwencja wskazówek, która poprowadzi krok po kroku operatora podczas przeprowadzania testu.
Możliwa jest również integracja oprogramowania analizatora spalin z systemem IDC3, wtedy wyniki testów można odczytywać bezpośrednio z programów diagnostycznych zawartych w IDC3.

Urządzenie do poprawnej pracy wymaga podłączenia do komputera PC ze złączem Bluetooth

CENY NETTO

GASBOX ( Analizator – wersja podstawowa)

10.600 zł

GASBOX ( Analizator – wersja z wbudowanymi akumulatorami)

11.400 zł

 NOx – 5-ty gaz

2.000 zł

 Zestaw do pomiaru obrotów silnika

2.000 zł

 Zestaw do pomiaru temperatury i obrotów silnika

2.520 zł

 Zestaw do pomiaru obrotów silnika i EOBD (certyfikat ITS)

3.500 zł

 Zestaw do pomiaru temperatury i obrotów silnika i EOBD (certyfikat ITS)

4.020 zł

 Tradycyjna indukcyjna sonda obrotów (dodatkowa do w /w zestawów)

300 zł

CENY NETTO Wersja analizator z dymomierzem

GASBOX + OPABOX ( Analizator spalin i dymomierz- wersja podstawowa)

18.600 zł

GASBOX + OPABOX ( Analizator spalin i dymomierz- wersja z wbudowanymi akumulatorami)

20.200 zł

 NOx – 5-ty gaz

2.000 zł

 Zestaw do pomiaru obrotów silnika

2.000 zł

 Zestaw do pomiaru temperatury i obrotów silnika

2.520 zł

 Zestaw do pomiaru obrotów silnika i EOBD (certyfikat ITS)

3.500 zł

 Zestaw do pomiaru temperatury i obrotów silnika i EOBD (certyfikat ITS)

4.020 zł

 Tradycyjna indukcyjna sonda obrotów (dodatkowa do w /w zestawów)

300 zł

 Tradycyjna piezoelektryczna obrotów (dodatkowa do w /w zestawów)

800 zł

 

Aktualizacja cennika 5 czerwca 2017

COPYRIGHT 2014 - WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE Realizacja:

do góry